Atbalsti!

Kļūsti par brīvprātīgo!

Brīvprātīgie ir neatņemama un būtiska biedrības „Papardes zieds” komandas sastāvdaļa.

Kāda ir brīvprātīgo loma?

Brīvprātīga iesaiste biedrības „Papardes zieds” komandas atbalstā Tev neuzliek nekādus pienākumus. Tu vari mums palīdzēt savu iespēju robežās. Mēs augstu vērtējam ikviena brīvprātīgā ieguldījumu. Tu varēsi iesaistīties darbos, kas Tevi visvairāk interesē: plānot kampaņas, vadīt nodarbības skolās, darboties biedrības padomē, veidot informatīvos materiālus u. c.

Kas var kļūt par brīvprātīgo?

Par brīvprātīgo var kļūt ikviens, kurš vēlas likt lietā un attīstīt savas spējas un prasmes. Mūsu komandā ir gan sabiedrības veselības speciālisti, gan skolotāji, gan medicīnas un psiholoģijas studenti, gan fizikas un datorikas entuziasti, gan sportisti, gan arī vienkārši, parasti, aktīvi, dzīvespriecīgi un atvērti jaunieši. Pievienojies viņiem!

Četri iemesli

Kāpēc pievienoties biedrības „Papardes zieds” brīvprātīgo komandai

„Papardes zieds” patiesi lepojas ar saviem brīvprātīgajiem. Mēs augstu vērtējam ikvienu, kurš velta laiku un darbu, lai kļūtu par daļu no mūsu komandas un palīdzētu mums īstenot biedrības „Papardes zieds” misiju.

Gandarījums

Brīvprātīgais darbs sniegs Tev lielu gandarījumu un apziņu, ka vari palīdzēt mūsu organizācijai veikt sabiedrībai nozīmīgu darbu.

Zināšanas

Tu iegūsi jaunas un vērtīgas zināšanas par cilvēka veselību un attiecību veidošanu.

Pieredze

Tu iegūsi jaunas prasmes un iemaņas. Tavu CV un „LinkedIn” profilu papildinās ieraksts, kas noteikti Tev sniegs vairāk iespēju.

Elastīgums

Tu vari izvēlēties savām interesēm atbilstošu nodarbošanos un laiku, ko vari atvēlēt biedrībai „Papardes zieds”, — tās var būt gan vairākas dienas, gan pāris stundas mēnesī.

Lepojamies ar biedrības „Papardes zieds” brīvprātīgajiem

brīvprātīgo 25 gadu laikā

pašlaik aktīvi brīvprātīgie

festivāli un sabiedriskie pasākumi, kuros esam piedalījušies

Sveicieni! Mani sauc Sindija. Jau ceturto gadu saucu sevi par medicīnas studenti, taču brīvo laiku labprāt aizvadu, mācoties spāņu valodu, dodoties garos pārgājienos pa mežu un lasot grāmatas par mākslas vēsturi. Šogad paralēli vadu arī RSU Seksoloģijas studentu zinātnisko pulciņu, kas mani ir iedvesmojis dot savu artavu un kļūt par brīvprātīgo, atbalstot biedrības „Papardes zieds” komandu tās misijā — sabiedrības izglītošanā un veselības veicināšanā, īpaši uzsverot ne tikai reproduktīvo, bet arī seksuālo veselību, ko dažkārt mēdz atstāt novārtā.

Mani sauc Ieva, pašlaik studēju Latvijas Universitātes psiholoģijas bakalaura studiju programmā. Brīvo laiku pavadu, aktīvi kustoties un ejot dabā, lai ķertu un baudītu tās varenumu. Darbošanās biedrībā „Papardes zieds” man šķiet kā papildu ieguldījums savā un citu jauniešu seksuālajā un reproduktīvajā izglītībā. Ir būtiski, ka seksuālās un reproduktīvās veselības temati tiek aktualizēti, kā arī būtiski, lai ir pieejama plaša un izsmeļoša informācija, tāpēc vēlos veicināt šīs informācijas pieejamību.

Es esmu Krista Štrausa, man ir 27 gadi. Ikdienā piekopju laimīgu sevi. To man palīdz īstenot manas intereses un vērtības, kuras praktizēju savās darbavietās, strādājot Limbažu vidusskolā par bioloģijas skolotāju, Limbažu slimnīcā par mākslas terapeiti un ik pa laikam kādā projektā par sabiedrības veselības speciālisti. Sevi uzskatu par mīļu un gādīgu, aktīvu un radošu, inteliģentu un atbildīgu personu.
Brīvajā laikā lutinu sevi un savus mīļos.
Sniegt un saņemt kvalitatīvas zināšanas un spēju rūpēties par sevi un citiem ir iemesls, kādēļ es darbojos biedrībā „Papardes zieds”.
Man rūp veselīga sabiedrība jebkādās tās šķautnēs. Man ir svarīgi, lai katra paaudze attīstās un pieņem lēmumus, ņemot vērā veselību, tostarp seksuālo un reproduktīvo veselību.

Kļūsti par brīvprātīgo!

Aizpildi anketu, lai kļūtu par brīvprātīgo

Vai esi gatavs(-a) iesaistīties? Aizpildi šo anketu!
Mēs ar Tevi sazināsimies, lai visu izrunātu un vienotos par nākamajām darbībām.
Anketas aizpildīšana Tev neuzliek nekādas saistības.

Vēl nezini, vai vēlies kļūt par brīvprātīgo?

Ja neesi pārliecināts(-a), vai vēlies iesaistīties un cik daudz laika un enerģijas Tu varēsi veltīt darbībai biedrībā „Papardes zieds”, sazinies ar mums.
Mūsu speciālisti Tev pastāstīs vairāk par brīvprātīgo darbu, lai Tu varētu izlemt, balstoties uz pilnvērtīgu informāciju.

Raksti uz e-pastu info@papardeszieds.lv, vai arī zvani vai raksti īsziņu uz +371 26515234 (arī lietotnē „WhatsApp”).