Pakalpojumi

Nodarbības skolēniem

„Papardes zieds” piedāvā izglītojošas un informatīvas programmas un nodarbības dažādu vecuma grupu jauniešiem par seksuālo un reproduktīvo veselību, atkarību profilaksi un garīgo veselību.
Nodarbības ir sagatavotas saskaņā ar Pasaules Veselības organizācijas un citu nozīmīgāko seksuālās veselības izglītības organizāciju vadlīnijām un ieteikumiem.

Nodarbību saraksts

Nodarbību norise un papildu informācija

Sazinieties ar mums, lai iegūtu papildu informāciju par nodarbību saturu un norisi. Mūsu speciālisti var palīdzēt Jums izveidot programmu jauniešiem, kas ietvertu vairāku nodarbību ciklu, lai sniegtu jauniešiem visaptverošu informāciju par aktuālākajiem jautājumiem konkrētajā vecuma grupā.

Rakstiet uz e-pastu [email protected], vai arī zvaniet vai rakstiet īsziņu uz +37126515234 (arī lietotnē „WhatsApp”).

Nodarbību ilgums:

viena nodarbība ilgst vidēji 90 minūtes.

Dalībnieku skaits:

katrā grupā var piedalīties ne vairāk kā 25–30 jaunieši.

Vecuma grupas:

nodarbības ir veidotas atbilstoši jauniešu vecuma grupām (5.–7. klase, 8. un 9. klase, 10.–12. klase).

Nodarbības vada:

izglītoti veselības veicināšanas konsultanti (sabiedrības veselības speciālisti, psihologi, pedagogi un citi speciālisti), kas ir pabeiguši biedrības „Papardes zieds” mācības un saņēmuši sertifikātus par to, ka viņiem ir zināšanas un prasmes vadīt grupu, veidot diskusijas un izmantot interaktīvās metodes.

Nodarbību forma:

tiešsaiste vai klātiene.

Nodarbību maksa:

maksa par vienu nodarbību ir 115,00 EUR + transporta izdevumi no Rīgas (precīzas izmaksas tiek noteiktas, saskaņojot tās ar nodarbību koordinatoru), tiešsaistes nodarbībām nav papildu transporta maksas.

Personalizētas nodarbības:

nodarbību saturu ir iespējams pielāgot nodarbību dalībnieku vajadzībām, aicinām Jūs sazināties ar mums individuāli, lai par to vienotos.