Iesaistošas aktivitātes

“Papardes zieds” papildinās gan publiskos, gan privātos pasākumus ar iesaistošām, jautrām un vienlaikus izglītojošām aktivitātēm.

Festivāli, pilsētas svētki, jauniešu svētki, uzņēmumu sporta spēles, vecmeitu/vecpuišu ballītes, studentu vakari  – “Papardes zieds” aktivitātes palīdz izklaidēt, izglītot, iesaistīt.

Visas piedāvātās aktivitātes var pielāgot individuālām vajadzībām atbilstoši dažādām vecuma grupām, pasākuma tematikai, īpašām vēlmēm.

Aktivitāšu katalogs

  • Monopols 

Spēles ietvaros iespējams pārbaudīt esošās vai iegūt jaunas zināšanas par dažādiem seksuālās un reproduktīvās veselības, attiecību, drošības un vispārējās veselības jautājumiem. 

Spēles ilgums aptuveni 25-30 min (atkarīgs no grupas lieluma).

Pieejams gan āra variants (3 m x 3 m), gan galda spēle.  

 

  • Laimes rats 

Pareizi aizpildot prezervatīvu lietošanas instrukciju (vai kādu citu uzdevumu), ir iespēja iegriezt laimes ratu un laimēt dažādas balvas.

 

  • Kahoot!

Interaktiva tiešsaistes aktivitāte, kuras laikā var pārbaudīt esošās un iegūt jaunas zināšanas par dažādām ar seksuālo un reproduktīvo veselību saistītām tēmām. Aktivitātes ilgums 10-20 min. 

 

  • 8-16

Aktivitātes laikā, izmantojot zīmējumus, tiek pārrunātas ķermeņa pārmaiņas pubertātes laikā. Tiek pārbaudītas jau esošās un iegūtas jaunas zināšanas. 

Aktivitātes ilgums 10-15 min.

 

  • Prezervatīvu stafete

Atraktīva aktivitāte, kurā ir jāveic dažādi uzdevumu, kamēr tiek veikta laika atskaite. Prezervatīvu stafete piedāvā iespēju pārbaudīt zināšanas par lēmumu pieņemšanu, prezervatīvu uzglabāšanu un pareizu lietošanu. 

Aktivitātes ilgums 10-20 min (atkrīgs no grupas lieluma).

 

  • Papardes zieda Alias

Spēles prinicps līdzīgs plaši pazīstamajai spēlei “Alias”, taču izmantojamie vārdi ir pielāgoti seksuālās un reproduktīvas veselības tēmai.

Aktivitātes ilgums 5-20 min (atkarīgs no grupas lieluma). 

 

  • HIV zināšanu tests 

Aktivitātes laikā ir iespēja pārbaudīt esošās un iegūt jaunas zināšnas par HIV. 

Aktivitātes ilgums 10-15 min. 

 

  • NAIIDS

Aktivitātes laikā ir iespēja pārbaudīt esošās un iegūt jaunas zināšanas par dažādiem seksuāli transmisīvo infekciju simptomiem.

Aktivitātes ilgums 10-15 min. 

 

  • Taisnība/muļķības 

Aktivitāte sniedz iespēju pārbaudīt esošās un iegūt jaunas zināšnas par dažādiem seksuālās un reproduktīvās veselības, attiecību, drošības un citiem jautājumiem. 

 

un vēl daudz kas cits…

Pieteikšanās

Sazinieties ar mums, lai iegūtu papildu informāciju par aktivitāšu saturu, norisi un pieteikšanās kārtību: rakstiet uz epastu info@papardeszieds.lv , vai arī zvaniet vai rakstiet īsziņu uz +37126516234 (arī lietotnē “WhatsApp”).