Darbu sāk platforma jauniešiem ZIEDAM.lv

8. janvāris, 2017 | Jauniešiem

Darbu uzsākusi biedrības “Papardes Zieds” platforma ZIEDAM.lv, kas runā par jaunu cilvēku seksuālo un reproduktīvo veselību.

Jaunajā interneta resursā īpaša nozīme pievērsta tam, lai atbildētu uz reāliem jaunu cilvēku jautājumiem, kas saistīti ar seksuālo un reproduktīvo veselību. Ilgu gadu laikā, vadot nodarbības un seminārus skolās, “Papardes zieds” speciālisti var droši apgalvot, ka zina, kas uztrauc jaunus cilvēkus tieši šobrīd. Līdz ar to, tēmas un materiāli ZIEDAM.LV izvēlēti, balstoties uz šiem jautājumiem. Kā viens no pirmajiem materiāliem jaunajā blogā piedāvāts video par ginekologa apmeklējumu, sadarbojoties ar bērnu un jauniešu ginekoloģi Dr. Lāsmu Līdaku.

Biedrības “Papardes zieds” valdes priekšsēdātāja Iveta Ķelle uzsver, ka šāda platforma ir nepieciešama īpaši šobrīd, kad jauniešu galvenie padomdevēji ir dažādas interneta vietnes: “Laikā, kurš jauna cilvēka dzīvē ir tik būtisks – tiek veidotas pirmās attiecības, pirmā seksuālā pieredze -, skola un vecāki savu lomu kā padomdevēji ir zaudējuši. Jaunieša padomdevējs ir katra paša viedtālrunis. Ziedam.lv vēlas kļūt sabiedrotais jaunietim šo daudzo jautājumu atbilžu meklēšanā. Laiki mainās, bet jautājumi paliek.

Projekts ZIEDAM.LV ir biedrības “Papardes zieds” aktīvistu veidota digitāla platforma par veselību, daudzveidību, iekļaušanu, aizrautību un brīvprātību. Jaunā platforma runā par interešu aizstāvību, seksuālo un reproduktīvo veselību un tiesībām. Blogs dibināts 2017.gada janvārī ar mērķi iesaistīt pašus lietotājus tā satura veidošanā.

Aktuālie piedāvājumi

JauniešiemAKTUĀLI

Konsultācijas

SkolēniemAKTUĀLI

Nodarbības