Noslēgusies konference “Es augu vesels!”

25. aprīlis, 2017 | Nekategorizēts

21. aprīlī projekta “Es augu vesels!” ietvaros norisinājās biedrības “Papardes zieds” ikgadējā konference ”Interneta vilinājums: mulsinošais un strīdīgais!”. Pasākums pulcēja turpat 80 pedagogu no visas Latvijas.

Konferences atklāšanā uzstājās Vācijas vēstniecības Rīgā Kultūras un izglītības nodaļas, Preses nodaļas, Juridiskās un konsulārās nodaļas vadītājs Kristofs Klārmanis, Valsts izglītības satura centra vadītājs Guntars Catlaks un Drošāka interneta centra vadītāja Maija Katkovska.

Pirmajā daļā – vecāku pētījuma rezultāti

Skolotāju konferences pirmajā daļā ar Latvijas Universitātes (LU), Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) un pētījumu centra SKDS veiktā pētījuma “Vecāki kā galvenie padomdevēji bērniem seksualitātes jautājumos” nozīmīgākajiem secinājumiem iepazīstināja LU Psiholoģijas nodaļas docente Dr.Psych. Ieva Stokenberga un RSU docente Dr.med., Mg.sc. sal. Anda Ķīvīte. Par pusaudžu jautājumiem uzticības tālrunim 116111 pavēstīja Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Ģimeņu ar bērniem atbalsta departamenta referente Anda Sauļūna.

Vācijas ekspertu pieredze

Konferences otrajā daļā par jauniešu seksualitāti Vācijā, pornogrāfijas ietekmi un pedagogu rīcību pastāstīja divi Vācijas eksperti – organizācijas “Profamilia” pārstāvis Sebastians Kempfs un projekta “EU-Project Klicksafe” pārstāve Frīderike Grošupe. Pasākumu noslēdza meistarklase skolotājiem „Seksualitāte un internets”, kuras ietvaros tika sniegts ieskats par metodēm, kas palīdzēs ikdienas problēmu situāciju risināšanā darbā ar jauniešiem.

Pateicamies atbalstītājiem

Biedrība “Papardes zieds” izsaka sirsnīgu pateicību konferences atbalstītājiem un sadarbības partneriem – Vācijas vēstniecībai Rīgā, Swedbank, ēdināšanas uzņēmumam “Teci teci“, kā arī Drošāka interneta asociācijai.

[foogallery id=”1413″]

Aktuālie piedāvājumi

JauniešiemAKTUĀLI

Konsultācijas

SkolēniemAKTUĀLI

Nodarbības