Jauns seminārs sociālajiem darbiniekiem

11. aprīlis, 2019 | Profesionāļiem

Biedrība “Papardes zieds” piedāvā vēl nebijušu semināru sociālajiem darbiniekiem “Uzzini. Motivē. Rīkojies.” Šajā seminārā būs iespējams uzzināt par seksualitāti, tās nozīmi cilvēka dzīvē, par to, kā motivēt klientus pievērsties rūpēm par sevi, savu ģimeni, jau esošajiem bērniem un kā motivēt sievieti rīkoties, lai uzlabotu dzīves kvalitāti . Programma ir veidota no trīs daļām.

  1. Pirmajā daļā sociālie darbinieki gūs ieskatu seksualitātes tēmā, pievērsīs uzmanību profesionālajām zināšanām un personīgajām attieksmēm. Seminārs piedāvās izzināt, pārrunāt tās vērtības, kuras veido pamatu mūsu pašu uzvedībai un rīcībai. Rezultātā sociālie darbinieki uzzinās un interaktīvu treniņu veidā vingrināsies, kā runāt par seksu un seksualitāti ar klientiem, kā atbildēt uz viņu jautājumiem un sniegt informāciju klientiem saprotamā valodā.
  2. Otrā daļa būs veltīta  motivācijas tēmai – gan kā veidot iekšējo motivāciju runāt ar sievieti par ģimenes plānošanai, gan kā motivēt klienti pievērsties rūpēm par sevi, savu ģimeni, jau esošajiem bērniem. Reāli piemēri palīdzēs attīstīt vajadzīgās prasmes klientu motivēšanai.
  3. Trešā daļa būs veltīta sievietes reproduktīvajai veselībai – pubertātei, menstruālajam ciklam, atbildībai par savu veselību, seksuāli transmisīvo infekciju profilakse, kā sevi pasargāt no dzemdes kakla vēža, ģimenes plānošanai un kontracepcijai.

Tēmas:

  • Ievads jēdzienos seksualitāte un sekss;
  • Vērtības un attieksmes- mijiedarbība un to ietekme lēmumu pieņemšanas      procesā;
  • Mīti par seksualitāti un seksu;
  • Iekšējā motivācijai sarunai par ģimenes plānošanu, reproduktīvo veselību;
  • Klientu motivēšana;
  • Pubertāte un menstruālais cikls;
  • Reproduktīvās sistēmas veselība.

Semināra maksa:

Maksa par vienu semināru ir 670 eiro, cenā iekļauti divi vadītāji un kafijas pauzes dalībniekiem. Katrs dalībnieks par apmeklētu semināru iegūst 8 stundu tālākizglītības apliecību, kas tiek saskaņota ar konkrētās norises vietas pašvaldību. Maksimālais dalībnieku skaits – 20.

Plašāka informācija un pieteikšanās:

Ilze Bandere, projekta vadītāja
E-pasts: ilze@papardeszieds.lv
Tel. 67212700

Aktuālie piedāvājumi

JauniešiemAKTUĀLI

Konsultācijas

SkolēniemAKTUĀLI

Nodarbības