“Papardes zieds” paveiktais pirmajā pusgadā

19. jūnijs, 2018 | Profesionāļiem

Biedrība “Papardes zieds” ir raženi pastrādājusi 2018. gada pirmajos sešos mēnešos. Vislielākais izaicinājums šajā laikā bija neformālās izglītības nodarbības jauniešiem –  skolās, dienas un jauniešu centros novadītas 389 nodarbības par seksuālo un reproduktīvo veselību un atkarībām. Tajās piedalījās 3321 jaunietis. Tāpat noorganizētas 22 diskusijas vecākiem par to, kā runāt ar bērniem par seksuālo un reproduktīvo veselību un atkarībām. Dalībnieku skaits katrā grupā – no 3 līdz 47 dalībniekiem.

“Papardes zieds” ideja par valsts apmaksātu kontracepciju sociālajam riskam pakļautajām sievietēm līdz ar vairākiem citiem mūsu priekšlikumiem tika atbalstīta jūnija sākumā Ministru kabineta apstiprinātajā Mātes un bērna veselības uzlabošanas plānā 2018.-2020. gadam. Šis ir nebijis “Papardes zieds” panākums, kad nevalstiskajai organizācijai ir izdevies relatīvi īsā laikā panākt reālas likumdošanas izmaiņas.

Ir sākusies festivālu vasara. Mūsu vadīto spēli “Papardes ziedu meklējot” ZZ Čempionāta finālā 3 dienās izspēlēja 2865 skolēni no 339 klasēm.

Šobrīd “Papardes zieds” strādā 5 pilna laika, 10 nepilna laika darbinieki, to skaitā 6 jauniešu nodarbību vadītāji.

Aktuālie piedāvājumi

JauniešiemAKTUĀLI

Konsultācijas

SkolēniemAKTUĀLI

Nodarbības