Pirmsskolas pedagogu kvalifikācijas pilnveides programma “Veselības ābece”

12. septembris, 2019 | Profesionāļiem

Semināra “Veselības ābece” mērķauditorija ir pirmsskolas izglītības iestāžu darbinieki – metodiķi, pirmsskolas izglītības skolotāji, skolotāja palīgi. Katrs dalībnieks, ja programma tiek saskaņota ar pašvaldību, var saņemt apliecību par pedagogu profesionālās kvalifikācijas pilnveides (A) 8h programmas apguvi.

Pirmsskolas izglītības skolotāju profesionālās kompetences pilnveides programma, kā veiksmīgāk mācīt bērniem par ķermeni un veselību, lai nodrošinātu pirmsskolas izglītības un pamatizglītības pēctecību. Semināra programma veidota tā, lai pirmsskolu pedagogi spētu strādāt ar bērniem par veselības jautājumiem interesantā un vienkāršā veidā. Seminārā pirmsskolas pedagogi interaktīvā veidā – eksperimentējot, modelējot, diskutējot, argumentējot – apgūs prasmes, kā veiksmīgāk veidot bērna izpratni par veselīgu uzturu, personīgās higiēnas nepieciešamību, pozitīvu savstarpējo attiecību veidošanu – draudzēšanos, robežu veidošanu.

Neaizmirstot ģimenes lomu dažādu veselību ietekmējošo paradumu veidošanā, arī pirmsskolas izglītības iestādei joprojām ir neatsverama loma bērnu zināšanu, pozitīvu attieksmju un veselības paradumu veidošanā, jo tieši pirmsskolas izglītības iestādē bērns pavada lielu dienas daļu. Pirmsskolu pedagogi apgūs prasmes, kā veidot izpratni par to, kas ir veselīgs ķermenis un kas tam ir vajadzīgs, lai tas par tādu kļūtu, kā palīdzēt veikt bērniem veselīgas izvēles. Vienlaikus, pilnveidojot bērnu izpratni par sevi, tiks dotas iespējas risināt uzdotos jautājumus. Teorētisko informāciju papildinās praktiski uzdevumi. Tiks izmantoti arī video materiāli.

Tēmas:

  • Mans ķermenis un veselība;
  • Veselīgs uzturs;
  • Draudzēšanās.

Semināra norise:

  • Seminārs notiek Jūsu izvēlētā vietā.
  • Semināra maksa 670 eiro.
  • Dalībnieku skaits no 14-20 personām vienā seminārā.
  • Cenā iekļautas interaktīvās lekcijas par programmas tēmām, kafijas pauze un pusdienas. Visi pedagogi saņems izdales materiālus un nodarbību aprakstus, ko pēc tam varēs izmantot darbā ar bērniem.

Plašāka informācija:

Anna Zirne-Blumberga,
pedagogs-veselības veicināšanas konsultants
Tālrunis: 67212700 e-pasts: anna@papardeszieds.lv

Foto: Unsplash.com

Aktuālie piedāvājumi

JauniešiemAKTUĀLI

Konsultācijas

SkolēniemAKTUĀLI

Nodarbības