Semināri skolotājiem

1. aprīlis, 2019 | Profesionāļiem

2018. gada rudenī “Papardes zieds” uzsāka piedāvāt jaunu semināru skolotājiem ”Interneta vilinājums-mulsinošais un strīdīgais”. Seminārs tapa sadarbībā ar Drossinternets.lv, balstoties uz Vācijā izveidotu materiālu “Let’s talk about Porno” Arbeitsmaterialien fur Schule und Jundarbeit (Mācību materiāls skolām un jaunatnes darbiniekiem).

Programma ir izveidota, balstoties uz jauniešu vidū pieaugošo tendenci meklēt dažāda veida informāciju par seksualitāti, ķermeņa attīstību un savstarpējām attiecībām interneta vidē.

Skolotāji skolās joprojām ir vieni no svarīgākajiem jauniešu informācijas avotiem par seksualitātes tēmām. Seminārā tiks piedāvāti dažādi uzdevumi, kas skolēniem palīdz veidot vērtību sistēmu, kritisko domāšanu, pieņemt lēmumus un stiprināt pašapziņu. Uzdevumi piedāvā iespēju izmantot dažādas mācību metodes – mūzikas video klipu analīzi, video veidošanu, intervijas, diskusijas, situāciju analīzi par dzimumu lomām un dažādiem sabiedrībā pastāvošiem stereotipiem, kas ietekmē viņu pašapziņu.

2018.gadā šo semināru apmeklēja 29 pedagogi no Liepājas un Smiltenes.

Par šo programmu apkopotās atsauksmes:

  • Ina Šķuideiķe (Liepājas Valsts tehnikums) “Pozitīvas emocijas. Iedrošina runāt par to ar jauniešiem, analizēt, izprast.”
  • Gunita Žabre (Liepājas internātskola) “Paldies par vērtīgo informāciju, kā strādāt (runāt) ar pusaudžiem, kā rosināt viņus kritiski domāt.”
  • Inese Raiskuma (Smiltenes vidusskola) “Ieguvums ir daudzveidīgas darba formas, ko var izmantot jebkurā stundā, nodarbībā! Pozitīvas emocijas!”

 

Aktuālie piedāvājumi

JauniešiemAKTUĀLI

Konsultācijas

SkolēniemAKTUĀLI

Nodarbības