Jauna videosižetu sērija “Jaunieši vaicā, vecāki atbild!”

4. septembris, 2018 | Vecākiem

Mēs, Biedrība “Papardes zieds” esam pārliecināti, ka tieši vecākiem ir jābūt jauniešu uzticības personām. Vecākiem ir jābūt tiem, kas vienmēr uzklausa un ir gatavi sniegt savu atbalstu, palīdzību, ieteikumus un atbildes uz jaunietim aktuāliem jautājumiem vai arī norādīt, kur labāk meklēt drošas atbildes uz tādiem jautājumiem, par kuriem vecāki, iespējams, nejūtas pietiekami kompetenti runāt.

Lai iedrošinātu vecākus atklāti runāt un nebaidīties atbildēt uz viņiem “neērtiem” jautājumiem, kā arī mudināt savu jaunieti ar viņiem par to runāt, “Papardes zieds” katru mēnesi veidos nelielu video sižetu, kurā vecāki atbildēs uz jauniešu uzdotajiem jautājumiem.

Uzdotie jautājumi ir apkopoti no “Papardes zieds” bērnu un jauniešu izglītošanas nodarbībām, vēršot uzmanību tam, ka tieši par šādiem tematiem bērni un jaunieši vēlas uzzināt un runāt, bet, iespējams, baidās tos uzdot vecākiem.

Septembra mēnesī runājām ar Mārtiņu, divu dēlu tēvu. Viņa atbildi uz kāda jaunieša uzdoto jautājumu vari noskatīties video.

Vecāki, esiet droši, runājiet ar saviem jauniešiem, jo viņiem ir, ko jautāt!

Aktuālie piedāvājumi

JauniešiemAKTUĀLI

Konsultācijas

SkolēniemAKTUĀLI

Nodarbības