Biedrība “Papardes zieds” piedalījusies LAMPĀ

11. jūlijs, 2017 | Vecākiem

30. jūnijā un 31. jūlijā Cēsīs norisinājās trešais sarunu festivāls LAMPA. Biedrība “Papardes zieds” izmantoja iespēju uzrunāt festivāla apmeklētājus, piedaloties četrās dažādās aktivitātes:

  • Diskusijā “Drosme zināt” uz Swedbank izglītības skatuves, kuras iedvesma sarunai ir trīs stāsti par mums, izglītību un drošību, kurus stāstīja vēstures skolotājs un mācību grāmatu autors Valdis Klišāns, piecu bērnu māmiņa Ilona Platonova un jauniete Ilze Ozola.
  • “Tikumiskajos lasījumos” Tikumības teltī, kuru ietvaros tika diskutēts par vairāku Latvijas politiķu vēlmi ietekmēt sabiedrības, īpaši bērnu un jauniešu, tikumisko audzināšanu. Jautājums, uz kuru tika mēģināts rast atbildi: vai tikumiskā audzināšana tiešām veicina mūsu sabiedrības drošību?
  • Diskusijā “Kāpēc tādas kaislības ap seksuālo izglītību?” Skeptiskajā teltī, kuras mērķis bija rast atbildi uz jautājumu, kādēļ vienai sabiedrības daļai seksuālā izglītība ir kā dadzis acī?
  • “Papardes zieds” arī atbalstīja aktivitāti “Bauda. Bauda? Bauda!”, kas veltīta HIV tēmai. Programmā bija “stand up” veida sarunas par to, kāpēc un kā uz katru seksuāli aktīvu cilvēku attiecas HIV, izlaušanās spēle, kā arī iespēja veikt HIV eksprestestu.

Dalība sarunu festivālā “Lampa” ir daļēji segta ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par materiālu saturu atbild biedrība “Papardes zieds”.

Aktuālie piedāvājumi

JauniešiemAKTUĀLI

Konsultācijas

SkolēniemAKTUĀLI

Nodarbības