Mans ķermenis, manas emocijas! Seksuālā izglītība ar vecumam atbilstošiem un uz faktiem balstītiem materiāliem ir vienkārša!

26. jūnijs, 2023 | Vecākiem

Piedāvājam jums iepazīties ar Erasmus+, ar Eiropas Komisijas finasiālu atbalstu veidota projekta “My Body, My Emotions” (https://sexedu.eduskills.plus) sagatvotajiem materiāliem par seksuālo un reproduktīvo izglītību:

Savs ķermenis bērnus un jauniešus interesē jau no mazotnes. Kā tas darbojas? Un vai citiem ir tāpat? Kā bērni nonāk vēderā? Un kā viņi no tā izkļūst? Šādus un līdzīgus jautājumus bērni uzdod katru dienu, un dažreiz ir grūti atrast piemērotas atbildes. Sekmīgi un droši pavadīt bērnus pieaugšanas laikā, tostarp seksuālās izglītības jomā, nav viegls uzdevums, jo nav daudz vecāku, kas ir iemācījušies runāt par tādām tēmām kā ķermenis, mīlestība, seksualitāte un identitāte.

Sadarbībā ar ekspertiem un pedagogiem mēs jums esat sagatavojuši piedāvājumu, ar kuru vēlamies atbalstīt jūsu bērna seksuālo izglītību vecumam atbilstošā un iejūtīgā veidā. Visi materiāli ir pieejami bez maksas. Tēmas par ķermeni, mīlestību, seksualitāti un identitāti ir izstrādātas bērniem vecuma grupās 4-6 gadi, 7-9 gadi un 10-12 gadi.

Mūsu piedāvājums ietver rokasgrāmatu pieaugušajiem un papildu lietotni bērniem. Rokasgrāmata ir paredzēta vecākiem, citiem aizbildņiem un pedagogiem, lai īstenotu kvalitatīvu seksuālo izglītību mājās vai mācību iestādēs.

Lietotnē dažas no rokasgrāmatā aplūkotajām tēmām tiek tematizētas un pasniegtas bērniem piemērotā veidā. Tajā bērni var uzzināt atbildes, piemēram, uz tādiem jautājumiem kā “Vai ir meiteņu un zēnu krāsas?” un “Kā rodas bērni?”. Lietotne ir papildināta ar jautrām ilustrācijām, animācijām un audioierakstiem, kas padara to īpaši interesantu bērniem neatkarīgi no tā, vai viņi atbildes uz jautājumiem atklāj paši vai kopā ar sev tuvu cilvēku.

Visu informāciju jūs varat atrast šeit: https://sexedu.eduskills.plus/

Aktuālie piedāvājumi

JauniešiemAKTUĀLI

Konsultācijas

SkolēniemAKTUĀLI

Nodarbības