Palielinājies līdzmaksājums par nodarbībām skolēniem

13. februāris, 2017 | Vecākiem

No š.g. 1. februāra pieaudzis līdzmaksājums par biedrības “Papardes zieds” nodarbībām skolu jauniešiem par seksuālās un reproduktīvās veselības jautājumiem.

Turpmāk līdzmaksājums par vienu nodarbību ir EUR 30,00, kam jāpieskaita ceļa izdevumu no Rīgas. Ja vienā dienā un vietā notiek vismaz 3 nodarbības, ceļa izdevumi nav jāapmaksā. Līdzmaksājums par vienu nodarbību, ja tā notiek biedrības “Papardes zieds” telpās (Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 147/k2-47) ir EUR 20,00.

Vienas nodarbības garums ir 90 minūtes. Katrā grupā var piedalīties ne vairāk kā 25 cilvēki („Papardes zieds” telpās ne vairāk kā 20 cilvēki). Nodarbībās tiek izsniegti tēmai atbilstoši informatīvie materiāli. Labāku rezultātu sasniegšanai ir ieteicams piedalīties nodarbībās par visām piedāvātajām tēmām. Tās var sakārtot atbilstoši jauniešu vecumam, grupas zināšanām un vēlmēm viena vai vairāku mācību gadu garumā.

Jāatgādina izglītības nodarbības vada jauniešu konsultanti un sabiedrības veselības speciālisti, kuri ir beiguši biedrības „Papardes zieds” apmācību un saņēmuši sertifikātus par to, ka viņiem ir zināšanas par seksuālās un reproduktīvās veselības jautājumiem, prasmes vadīt grupu, veidot diskusijas un izmantot interaktīvas metodes.

Mūsu ieteiktais modelis ir nodarbību cikls, kura laikā skolēni apgūst aktuālākās tēmas vairāku gadu garumā, tādējādi apgūstot aptverošas zināšanas un prasmes.

Vecuma grupa 6.-9. klase 10.-12. klase
Tēmas Pubertāte

Attiecības

Seksualitāte

Lēmuma pieņemšana

Sekstings

Atkarības

Lēmuma pieņemšana

Drošas attiecības

Kontracepcija

STI, HIV/AIDS

Sekstings

Atkarības

Aktuālie piedāvājumi

JauniešiemAKTUĀLI

Konsultācijas

SkolēniemAKTUĀLI

Nodarbības