“Papardes zieds” piedalās LAMPĀ

25. jūnijs, 2018 | Vecākiem

Biedrība “Papardes zieds” piedalīsies 4. sarunu festivālā LAMPA, kas 29.-30. jūnijā norisināsies Cēsīs. Aicinām apmeklēt mūsu aktivitātes.

Spēle “Papardes ziedu meklējot”.

29.-30.06. “Papardes zieds” teltī notiks spēle “Papardes ziedu meklējot”. Ikviens festivāla apmeklētājs aicināts piedalīties aizraujošā interaktīvā spēlē “Papardes ziedu meklējot!”. Spēlē iesaistītie spēlētāji varēs pārbaudīt savas zināšanas, atbildot uz jautājumiem par četrām tēmām, kas svarīgas ikvienam no mums – attiecībām, seksualitāti, veselību un drošību. Slēpjoties aiz pārprastas tikumības vairoga, atsevišķi Latvijas politiķi vēlas izslēgt no izglītības sistēmas zināšanas, bez kurām nav iespējams veidot veselīgu un laimīgu ģimenes dzīvi. Spēles jautājumi ir pielāgoti dažādām vecuma grupām, tajā var piedalīties gan komandās, gan individuāli.

Diskusija “Drosme runāt”

29.06. uz Swedbank izglītības skatuves norisināsies diskusija “Drosme runāt”. Kā izglītība un atklāta informācija ietekmē mūsu bērnu drošību? Kādu postu nodara nerunāšana par nozīmīgām tēmām, kas skar ikvienu no mums? Ko vecāki patiesībā nezina par saviem bērniem? Atbildes uz šiem jautājumiem meklēsim diskusijā “Drosme runāt”. Ierosmei kalpos virkne stāstu, kas raksturo situāciju Latvijas skolās šobrīd. Diskusijā piedalīsies ārsts, sociālais darbinieks, skolotājs un jaunietis. Kopīgiem spēkiem meklēsim veidu, kā izkļūt no apburtā apļa, kurā mūsu sabiedrību ieslēguši populistiski noskaņoti politiķi.

Saruna “Veselības trīsstūris: izglītība, nauda, politika”

29.06. Latvietis 2.0 teltī notiks saruna “Veselības trīsstūris: izglītība, nauda, politika. Saunas uzmanības centrā šoreiz sievietes veselība, bet ap to veidojas trijstūris, kura virsotnes ir nauda, izglītība, politika. Kāda Tu esi, daiļā Ziemeļmeita? Kādā karalistē Tu dzīvo, kas Tevi dara stipru un kas iznīcina? Kā jūtas Ziemeļmeita etniskā/kultūras kontekstā Latvijā un kā etniskā vide veido sievieti plašajā pasaulē? Daudz jautājumu, daudz pieredzes un cerības uz atbildēm.

Dalība sarunu festivālā “Lampa” ir daļēji segta ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Aktuālie piedāvājumi

JauniešiemAKTUĀLI

Konsultācijas

SkolēniemAKTUĀLI

Nodarbības