Tikumiskie dzejas lasījumi “Laba Daba”

7. augusts, 2017 | Vecākiem

Ar aicinājumu atbalstīt atbildību veicinošu izglītību biedrība “Papardes zieds” viesojās starptautiskajā mūzikas festivālā International music festival LABADABA , kas 4.-6. augustā notika Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā „Ratnieki”.

Sadarbībā ar Latvijas jaunajiem dzejniekiem – Ilzi Ozolu, Annu Belkovsku un Loti Lārmani – festivāla apmeklētāji tika rosināti aizdomāties, kas ir cenzūra, piedaloties biedrības performancē “Tikumiskie dzejas lasījumi”.

Ar šo performanci biedrība “Papardes zieds” aicināja festivāla dalībniekus pretoties informācijas cenzūrai. Bija dzirdama gan oriģināldzeja, gan Latvijā jau zināmu dzejnieku, piemēram, Čaka, Raiņa, Bargā, Vērdiņa darbu lasījumi. Performances laikā dzejnieki, aktieri un festivāla apmeklētāji kāpa uz skatuves un lasīja, runāja dzeju, kas tika pavadīta ar dažādiem trokšņiem, mūziku un daudziem zināmo TV cenzūras skaņu “pī”, tādi simboliski cenzējot viņu uzstāšanās pēc tā brīža “cenzētāja” ieskatiem.

[foogallery id=”1646″]

Dalība  festivālā ir daļēji segta ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par materiālu saturu atbild biedrība “Papardes zieds”.

Aktuālie piedāvājumi

JauniešiemAKTUĀLI

Konsultācijas

SkolēniemAKTUĀLI

Nodarbības