Ziedo bērniem un jauniešiem ar attīstības traucējumiem

13. jūlijs, 2018 | Vecākiem

Biedrība “Papardes zieds” ir uzsākusi ziedojumu vākšanu izglītības programmai bērniem un jauniešiem ar attīstības traucējumiem. Ziedojot vismaz 20 eiro, dāvināsim stilīgu T-kreklu!

Jāuzsver, ka izglītošana ir efektīvs rīks, lai bērni un jaunieši ar attīstības traucējumiem spētu sevi pasargāt no seksuālas izmantošanas un vardarbības. Programmu plānots īstenot sociālās aprūpes centros visā Latvijā. Lai varētu īstenot apmācību, nepieciešami 5000 eiro.

Mums ir svarīgi, lai ikviens Latvijas iedzīvotājs zinātu savas seksuālās un reproduktīvās tiesības, būtu gatavs uzņemties atbildību par savu rīcību un izvēle tiktu izdarīta, balstoties uz kvalitatīvu informāciju. Veselība un ievērotas katra iedzīvotāja seksuālās un reproduktīvās tiesības ir jebkuras nācijas laimīgas dzīves pamats.

Ziedojot vismaz 20 eiro – dāvināsim superīgu T-kreklu!

Biedrības “Papardes zieds” bankas rekvizīti:
Banka: A/S Swedbank
S.W.I.F.T.: HABA LV 22
Norēķinu konts: LV31HABA0551002165081
Konta īpašnieks: biedrība “Papardes zieds”
Reģistrācijas numurs: 40008010971

Biedrība “Papardes zieds” no sirds pateicas Jums to simtiem Latvijas sociālās aprūpes centros dzīvojošo bērnu un jauniešu ar attīstības traucējumiem vārdā, kas plānotās apmācības programmas ietvaros apgūs zināšanas un prasmes par sevi un savu seksualitāti. Apmācība ir noderīgs rīks, lai bērni un jaunieši ar attīstības traucējumiem spētu sevi pasargāt no seksuālas izmantošanas un vardarbības.

Aktuālie piedāvājumi

JauniešiemAKTUĀLI

Konsultācijas

SkolēniemAKTUĀLI

Nodarbības